Verinet İnternet

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Verinet İnternet’i yakından tanımaya ne dersiniz?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak  isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan  Verinet İnternet,  2012 Ocak ayında, İzmir’de faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelik le web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz web siteleri için önemli olan içerik ihtiyacı konusunda, şirketimizin markası olan İçerik Yazdır ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Verinet İnternet olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” içerik, editörlük, tanıtım yazısı ” alanlarında hizmet sağlıyoruz.  Altı farklı markamız ile de, ” İnternet projeleri, mobil uygulama projeleri, Web Yazılım, Web Tasarım, Google Seo, E-Ticaret ” gibi alanlarda  müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Verinet İnternet olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen  vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Her zaman daha ileri diyerek ;

  • Toplam kaliteye dayalı,
  • Ar-ge çalışmalarıyla beslenen,
  • Yenilikçi,
  • Dinamik,
  • Geçmiş deneyimlerden güç alan,
  • Sağlam çözümleri hızlı üreten,
  • Geleceğe dönük teknolojik ve insan gücü yatırımları yapan,
  • Güvenilir,

bir firma olarak yazılım sektöründe bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermektir.

Tanıtım Filmimiz

verinet-internet-reklam-filmi.fw
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Bizim ile iletişime geçerek projelerimiz ve markalarımız ile ilgili bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Verinet Firması ile, seo çalışmalarımız için görüşmeler sağladık. En nihayetinde güzel bir çalışmaya başladık ve sonuçları mükemmel oldu tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Casio
Dijital Reklam Uzmanı, Samet Y.

Bir iş teklifi mi yapmak istiyorsunuz?