kariyer

Dinamik, yenilikçi ve ekip çalışmasına yatkın mısın?

Zorlu işleri başarıya ulaştırmak, mutlu hissetmene mi neden oluyor?

Her gün yeni bir şey öğrenmek, gelişmek ve güçlü bir markanın parçası olacağını bilmek  ister misin.

O halde sana bir teklifimiz var…

Geliştirdiği web projeleri ile Türkiye’nin her bir noktasına ulaşan bir bilişim şirketinde çalışma şansına sahip olabilirsin. Üstelik  bu şirket, Ege’nin incisi İzmir’de yer alan ofisiyle, alışılagelmişin dışına çıkıp ezber bozuyor. Çalışmak, gelişmek, öğrenmek ve markanla birlikte büyümek için hazırsan, projelerde çalışıp ailenin bir üyesi olman için başvurularını bekliyoruz.

Aşağıda yer alan pozisyonlar için eleman arayışımız tüm hızıyla devam ediyor.

 

* İçerik Yöneticisi

* İçerik Editörü

* Dijital Pazarlama Uzmanı

* PHP Yazılım Uzmanı

Söz konusu pozisyonlardan sana en uygun olanı seç ve vakit kaybetmeden başvurunu tamamla. Ayrıca genel başvuruda da bulunup, yeteneklerine uygun pozisyon ihtiyacı doğduğunda irtibata geçebilmemizi sağlayabilirsin. Dönemsel olarak ortaya çıkabilecek personel açıklarından, güncel haberlerimizi takip ederek haberdar olabilirsin

İş başvurunu, ‘Hangi pozisyonlarda iş alımı gerçekleşiyor’ alanında yazan bilgiler doğrultusunda, kendine en uygun branşı seçerek gerçekleştirebilirsin. Öncelikle form bilgilerini tamamla. CV alanına güncel özgeçmişini yükle ve bizimle paylaş. Özgeçmişin bize ulaştığında, sana bilgi maili ileteceğiz.

Okulların belirlediği staj dönemlerinde, İzmir’de Web projelerin üretkenliği , dijital reklamcılık ve pazarlama konusunda eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize bu fırsatı sunmaktayız. Staj döneminde maksimum 3 stajyer arkadaşımızı firmamızda çalışmak üzere davet ediyoruz.

verinet-internet-reklam-filmi.fw
Yöneticiden Mesaj Var!

Neden Verinet İnternet ?

Herkesin hayali işine severek gelmek. Hayatımızın neredeyse yarısını işyerinde geçirdiğimizi düşünecek olursak bu hiç de saçma bir istek değil. Eğlenceli bir iş ortamı konusunda son derece iddialıyız. Kahvenizi yudumlarken çalışmak, haftalık hedeflerinizi başarıyla tamamladığınızda kutlamalar yapmak, HappyHour’da çalışma arkadaşlarınızla eğlenmek elbette motivasyonunuzu artıracak önemli aktiviteler.

Ayrıca öğrenmenin de her daim önemli olduğu şirketimizde, birbirinden farklı birimlerde çalışan uzman arkadaşlarımız  sayesinde kendi branşınızın dışında pek çok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sektörün İstanbul’da  çöreklenmesine meydan okuyacak kadar cesursan, hırslı ve kararlıysan, ‘Hedeflerimi eksiksiz yapar, şirketin en çok eğlenen personeli de ben olurum ‘ diyecek kadar hayat doluysan, haydi bize katıl ve adından söz ettirecek işler yap! Üstelik sevdiğin şehir İzmir’i terk etmeden…

açık pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
İçerik Editörü İzmir Ofis İçerik Editörü 3 Haziran 2019
Stajyer Başvuruları İzmir Ofis Stajyer 2 Haziran 2019
Dijital Pazarlama Uzmanı İzmir Ofis Dijital Reklam 1 Haziran 2019
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Bizim ile iletişime geçerek projelerimiz ve markalarımız ile ilgili bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Verinet Firması ile, seo çalışmalarımız için görüşmeler sağladık. En nihayetinde güzel bir çalışmaya başladık ve sonuçları mükemmel oldu tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Casio
Dijital Reklam Uzmanı, Samet Y.

Ofisimizi Yakından Görmeye Ne Dersin?