Kiwe Digital

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Bizim ile iletişime geçerek projelerimiz ve markalarımız ile ilgili bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Verinet Firması ile, seo çalışmalarımız için görüşmeler sağladık. En nihayetinde güzel bir çalışmaya başladık ve sonuçları mükemmel oldu tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Casio
Dijital Reklam Uzmanı, Samet Y.

Türkiye’nin ilk yazar topluluğu!

Makaleyazkazan.com’da içerik yazarak  para kazanan binlerce yazar, hem kendini geliştiriyor hem de boş zamanlarını gelir elde ederek değerlendiriyor.

Dilediğiniz her yerde içerik üreterek para kazanacağınız platformumuz ile artık kendi gelir kaynağınızı oluşturabilirsiniz. Makaleyazkazan.com bugün 500+ eğitimli yazar kapasitesi ile Türkiye’nin kurulmuş ilk yazar topluluğudur.

Yazarlar Ne Tarz İçerikler Üretiyor?

Blog İçerikleri
Sosyal İçerikler
Haber İçerikleri
Teknoloji İçerikleri
Kadın ve Moda
İçerikleri
Anne & Bebek
İçerikleri

Makale Yaz Kazan Sık Sorulan Sorular?

Makaleyazkazan.com Türkiye’nin ilk yazar topluluğudur. Yazı yazarak para kazanmak isteyen birçok kişiye  sektörde kazanç sağlaması adına önem arz etmektedir.

Makaleyazkazan.com’da içerik yazan tüm yazarlar, belirledikleri kategori içeriklerinden yazı yazarlar. Bu kategoriler öncelikli olarak yazar tarafından seçilir, daha sonra müşteri tarafından belirlenen konulara doğru öncelik taşır.

Makaleyazkazan.com’da yazar olmak için belirli testler ve kriterler üzerinden değerlendirme yapmaktayız. Bu şartları taşıyan tüm içerik yazarları ve para kazanmak isteyen bireyler ile çalışmak isteriz. Yazarlık Başvurusu için ; www.makaleyazkazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Projelerimize Göz Attınız Mı ?